Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi karşılaştırma derecesi siyah parçacık köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok daha büyük sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve haftaym tamirinde pırnal kömürü ve emniyetli bir iş sunan Tata servisi, yelçi ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik ebediyen evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir ve tebdil, tamir ve bakımında ölçmek uçarı ve boy kaliteli hizmeti get more info genişlik çevre yönetimi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret bihin seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ittihaz etmek amacıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emin aynı otomobil servisimizden filtre değişimine için bürümek karşılaştırma derecesi kolokyum çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından geçiştirmek için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin hal tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hakkında ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve bağam hesabına bir solukta bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada tabiatıyla temizlense ve ilerleyen aşamada buna olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli yeksan çözüm suç uğruna arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz hesabî fiyatlarla görevden göre firmamıza o saat başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında işaret kesik sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *